arrowHome vrijdag, 24 november 2017  
Home
Programma
Nieuws
Informatie
Teams
Links
Sponsors
Lid worden?
Clubblad
Kantine
Fotoboek
Wie Online?
6 guests online
Inloggen
Gebruikersnaam

Wachtwoord

Onthoud mij
Wachtwoord vergeten?
Nog geen gebruikersnaam? Maak er één aan
Welkom op de officiële website van V.V. IJhorst!

V.V. IJhorst is opgericht in 1947 en bestaat dus al meer dan 60 jaar. V.V. IJhorst staat bekend in de omgeving als een gezellige en sociale vereniging waar iedereen welkom is. Met behulp van deze website willen wij u graag op de hoogte houden van alle ontwikkelingen binnen onze vereniging.

Veel plezier!

FYSIOTHERAPIE DE COMMISSARIS HOUDT VV IJHORST FIT PDF Print E-mail
Geschreven door Sponsorcommissie   
maandag, 06 maart 2017

Fysiotherapie De Commissaris is vanaf de start van 2017 nieuwe sponsor bij VV IJhorst. Deze praktijk gaat zich inzetten om blessures te voorkomen en te ondersteunen bij revalidatie.

Fysiotherapie De Commissaris heeft veel ervaring in de (top)sport en begeleiden van sporters na een blessure tot op het veld met individuele oefeningen. Ook kunnen wij in de praktijk in Meppel zelf echo's zodat we een sporter nog gerichter kunnen begeleiden na een blessure. Daarnaast begeleiden we meerdere sportverenigingen in de regio, en zijn erg blij VV IJhorst ook te mogen begleiden op het gebied van Blessure preventie.

Ook VV IJhorst is blij met deze samenwerking. We gaan er vanuit dat het aantal blessures zal dalen wat met een kleine selectie altijd prettig is. Daarnaast zullen spelers sneller weer terug kunnen keren op het veld. De eerste blessurepreventieve trainingen hebben reeds plaatsgevonden en beide partijen zijn en erg enthousiast. Beide partijen hopen op een lange en vooral goede samenwerking.

Voor meer info: www.fysiotherapieinmeppel.nl/

 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
Clubbladsponsoren
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
Link

Voetbalnieuws
top of page
 


Mambo is Free Software released under the GNU/GPL License.